• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

void->say("hi");

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Void

Intern
6 декември 2007
3
0
Здраво на сите, јас сум Void и сум зависник од компјутерската технологија, посебно од интернетот. :LOL:

Форумов е закон !! :bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,735
Мислења
863,567
Членови
30,071
Најнов член
Aleksandar Kostovski
На врв Дно