1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

водна пумпа

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од rippermkd, 15 Јули 2019.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  412
  226
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  купувам водна пумпа DDC (само пумпа) или D5 или друга пр. thermaltake со топ (евентуално со резервоар). битно ми е да е тивка и сите конектори да се G1/4
   
 2. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  412
  226
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  moze kluc, najdena thermaltake P500 pumpa vo vizba so skrsen rezervoar mislejki godini deka pumpata ne e vo red :)
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...