• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

водич за оверклокување

facebuk

Intern
21 февруари 2010
33
0
епа вака не се разбирам баш во хардверов ама сакам да пробам со оверклокување.
сега кажете ми ги најважните работи што треба да се земат во обзир при оверклокувањето.
 

facebuk

Intern
21 февруари 2010
33
0
не сум дојден на форумов оддамна, а и како што беше затворен поради измени и не прошетав по темиве.
извинете што отворив нова ваква тема кога веќе имало слични теми на оваа:)):(
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,156
Мислења
879,143
Членови
30,784
Најнов член
edwardleo
На врв Дно