1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Водено ладење Corsair H110i GT со променети вентилатори Noctua NF-P14s redux

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 18 Мај 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,440
  11,056
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам безпрекорно сочувано водено ладење Corsair H110i GT 280mm (2x140), купено пред двеипол години. Вентилаторите на ладењето се тазе променети со потивки, помоќни и поквалитетни, Noctua NF-P14s redux. Исто така Радиаторот е тазе издуван со компресор за воздух така што ладењето во моментов работи потивко и помоќно споредено со ново...


  corsair3.jpg corsair2.jpg corsair4.jpg corsair1.jpg

  Цена, фиксно: 5000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  На gremlin, Draynor, Lazarko и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,440
  11,056
  23 Јануари 2008
  Манга
  4800 денари!!!!
   
  На Lazarko му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,440
  11,056
  23 Јануари 2008
  Манга
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,440
  11,056
  23 Јануари 2008
  Манга
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,440
  11,056
  23 Јануари 2008
  Манга

Сподели

Вчитување...