• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Во врска со "снегот"

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Delicon

Gaining Experience
10 јуни 2007
1,030
488
delicon.mk
Мислам дека треба да се тргне снегот што паѓа по целата страна.
CPU Usage: 80%-100% :ua:

Навистина не гледам некоја потреба од тоа.
Има ли и некој друг што мисли како мене? :ha:

* банерот и логото се :bravo:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

Delicon

Gaining Experience
10 јуни 2007
1,030
488
delicon.mk
Kaj mene nema nekoj golema razlika. Mozda 5 - 10% povece koristenje na CPU to.
Мислам дека веб страна не се прави само за корисниците со ЈАК компјутер. Тука доаѓаат и членови кои немат triple-double core :)

:spienje:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,722
Мислења
856,075
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно