• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Во врска со датумот и времето

Дали да се врати старото прикажување на датум/време?

 • Да

  Гласови: 20 83.3%
 • Не

  Гласови: 4 16.7%

 • Вкупно гласале
  24
Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Ok od utrovo nesto cudno mi se vrti na forumov, zabelezav deka se zameneti datumite i onoj del kade pisuva pred kolku vreme e praten postot ,so obicen datum i vreme.Mislam deka bi trebalo da se vrati nazad ona staroto prateno pred xx min. nekako poprecizno mi sedi, otkolku da gledam vo casovnikot dolu.
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
И јас се согласувам. Попрегледно беше она старото што кажуваше пред колку минути е поставен постот. :bravo:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Drown! Каде си? Немој да се криеш и излези тука пред нас со објаснување!
:LOL::LOL::LOL:
 

drown

Master
8 март 2007
1,453
199
Куманово
iwmnetwork.com
Bastards...

:muahaha:

Ок ок, ќе додадам анкета во оваа тема дали да се врати старото прикажување на датум/време или да остане како што е сега :rolleyes:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
:muahaha:

Ок ок, ќе додадам анкета во оваа тема дали да се врати старото прикажување на датум/време или да остане како што е сега :rolleyes:
Ајде започни анкета веднаш зашто црно ти се пишува! :muahaha:
Се спремавме за нова тема во Боречки клуб! Во последен момент се спаси!
:LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Сум да се врати старото прикажување на датум/време...

И држете се до темата... видаут офтопици
 
M

Mr.Alien

Гостин
НЕ ДАЈ СЕ НИНЏАААА!!!!
Гласам да остане вака како е, се знае кој пост кога бил напишан. :bravo:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Еден модератор за, еден против. Ххмммм. Тесно ќе биде ова. :LOL::LOL::LOL:

Сепак 5:2 :bravo::bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
854,999
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно