• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Во Скопје нема добри продавници за ПЦ игри или така ми се чини?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Ago

Intern
10 септември 2008
257
2
aj ve molam ako znae nekoj nekoja prodavnica za igri na pc ama nekoja dobra prodavnica na kako onie u biser negde kaj so ima golem izbor i dobri igri neka mi kaze
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
2,997
510
www.ibiz.mk
затоа имаш торенте колку сакаш

јас со години не сум отишол во некоа продавница за игри

устави и со многу месеци не сум играл ништо
али барем торенте е тука
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,542
Мислења
822,904
Членови
28,057
Најнов член
Iamdantes10
На врв Дно