• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Vmetnuvanje na YouTube video

Статус
Затворена за нови мислења.

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
на страницата на YouTube откако ќе пристапиш на видеото што сакаш да го гледаш, кликнуваш на Share, потоа го копираш текстот што е под 1. Copy and paste this link into an email or instant message: и тој текст го ставаш во твојот пост.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

vlatkorun

Intern
8 јуни 2007
633
14
на страницата на YouTube откако ќе пристапиш на видеото што сакаш да го гледаш, кликнуваш на Share, потоа го копираш текстот што е под 1. Copy and paste this link into an email or instant message: и тој текст го ставаш во твојот пост.
Dankeshen.:bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,702
Мислења
855,882
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно