1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Visual Studio Break Mode

Дискусија во форумот 'ASP.NET // VB.NET // C# // Coldfusion' започната од Aowek, 8 ноември 2019 во 10:54.

 1. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  423
  178
  14 Април 2012
  Машко
  Дали некој се има сретнато со овој проблем не можам никако да го решам
  upload_2019-11-8_10-52-35.png

  Ова се случува ако креирам проект преку терминал исто така и ќе креирам нов проект преку Visual Studio си работи нормално после 1-2 дена ќе го упалам проектот f5 и пак овој ерор ми го дава.
  Фала однапред.
   
 2. Seekey

  Seekey
  Intern

  21
  11
  11 Август 2016
  Машко
  Прикачи го некаде проектот да го видам ако можеш.
   
 3. bxxxn

  bxxxn
  Practice makes perfect

  1,032
  1,154
  11 Март 2011
  Можно да си го префрлувал проектот од еден на друг компјутер и на вториот да ти фали некоја референца
   
 4. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  423
  178
  14 Април 2012
  Машко
  Нема ништо такво направено.
   
 5. neraaa

  neraaa
  Intern

  5
  7
  17 Јануари 2014
  Машко
  Пробај со инсталација на System.Runtime 4.3.1
   

Сподели

Вчитување...