• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

visual basic book на македонски

zaba

Intern
14 март 2008
6
0
Фала Петар баш ова ми требаше... јас сум почетник во VB па оваа книгичка мислам ќе ми дојде како еден одличен вовед... продолжи така и поздрав...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,578
Мислења
821,167
Членови
28,241
Најнов член
Zemi.mk
На врв Дно