• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Вистината за играчите на WOW

CyberSpic

Intern
14 април 2007
823
26
howtoformatacomputer.com
Ако играш во гилд со 5-6 луѓе сигурно нема да имаш забава во играта, освен каразан макс ништо потешко и позабавно нема да видиш. Освен WoW сум играл и дота и кантер и Age of Conquerors, сите во исто време. Heroic instances се поминуваат за 45 мин макс со добри играчи без wipe, но кога ќе правиш раид и знаеш дека ако 1-2 заебите во тактиката, умираат 25 луѓе..се крева и адреналинот и забавата, и многу јасно кога играш од играчница и 4-5 другари играте заедно, закон.

Но сепак секој ги гледа работите поинаку, и иако после година и пол прекинав со WoW поради немање време, сепак го користам акаунтот и играм само за раид 4 часа дневно, анд ај стил лове ит

btw честитки што си прекинал со играта, навистина е зараза колку и да одрекуваат wow играчите
 

x3m_dAnGeR

Intern
4 јули 2008
38
1
jas da recime WoW ne ni pocvam da ja igram poso znam deka ke se zarazam a vo ramkite na dnevna doza >>ne postoi takva rabota postoi samo aj us malu brat ziti se:sleduva odgovor aj brat :D
 

Ago

Intern
10 септември 2008
257
2
jas ovaa igra mnogu ne ja postuvam pa taka da ne znama kako e da ja igras ama ovie na klipcevo se stvarno za zalene
 

stole_pesov

Intern
25 април 2008
530
17
techhub.mk
JAs ja igrav 7 meseci vidov deka emnogu zavisna i ja unistalirav poslem pak ja instalirav i sega pak ja instalirav .
Igrata e dobra zapoznavas prijateli samo stvara zavis.
sepak e dobra i sega ne ja igram tolku stalno samo vo slobodno vreme .Igram samo online igri vo slobodno vreme se razbira koga sum gi zavrasil site traboti i obvraski tokas igranjeto e naj slatko ednostavno se otpustate so igrite ili so prijatelite.
Pozdrav:bravo:
 

Elektrikz

Intern
21 септември 2008
473
12
Велес - Скопје
Ја играв,full epic бев...рејдав...али сватив дека не треба да се троши толку време на игра,па толку беше,се откажав...:chudenje:

(немоте од приказните не сум бил по рејдови и сл...сум бил...знам колку е заразна али ако се сака се се може)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,123
Мислења
838,827
Членови
29,033
Најнов член
Newlearner
На врв Дно