• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Vista 64bit & WADSL problemi

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

vetarvomagla

Intern
22 јуни 2007
55
1
Dali nekoj ima Vista 64 bit i Wadsl konekcija i pritoa se soocil so nekoj problemi pri konektiranje. Mene mi se slucuva da se povrzam,ama cesto me diskonektira samo, i dodeka ne napravam restart na kanopito nemozam da se povrzam,nekogas duri ni toa ne pomaga.Ima li nekoj posebni setinzi za vista 64bit ili cel on.net e sranje?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,733
Мислења
856,287
Членови
29,741
Најнов член
Bitpb
На врв Дно