• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Visa Internet Karticka - problem

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Voya

Intern
11 април 2008
96
8
Dokolku nekoj od vas ima/znae kako so Visa kartickata za Internet(Stopanska) upotreba imam problem

Problemot e instalacijata na sertifikatot. Ne mozam da najdam kade se naogja lozinkata.

Molam za assistance, info, bilo sho :D

Pozdrav
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
ako mislis na CVv toa se naoga na drugara strana od kartickata
3 cifren broj

jas koristam visa electron mnogu pocesto od master tuka mi naplakaat provizija

no obicno na site karticki kodot za preku net plakanje e na istoto mesto
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Voya

Intern
11 април 2008
96
8
ah ne, mislev na edno cede sto go dobiv so internet kartickata.
Ovaa nema 3cifren broj od pozadi, brojot go imam na poseben dokument(karticata e plastificirana)

Nego, se snajdov gore dole so toa, problem mi e, transakcija od tekovna smetka na internet kartickata. Anyone with ideas how to do it?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,728
Мислења
856,162
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно