Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Visa и Mastercard недостапни за плаќање и подигнување готовина

TexasUS

On your way to fame
25 февруари 2017
665
536
 

Chiller

Gaining Experience
8 март 2012
587
280
Скопје
И минатиот месец имаше краток прекин, кој знае што е работава. Криза со Украина, инфлација здраво :unsure:....
 
Последна промена:

Chiller

Gaining Experience
8 март 2012
587
280
Скопје
Не ти текна дека го „оправија“ системот за плаќање со картички кога во Москва заврши работното време?
Во право си бил, во Америка сега им почнува работното време и го оправија. (y)
 

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
466
280
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
И минатиот месец имаше краток прекин, кој знае што е работава. Криза со Украина, инфлација здраво :unsure:....
изгледа ставаат некоја заштита, додека сите страни работеа на http сега одат на https.
Во апликациите на андроид исто беше http error.
 

Chiller

Gaining Experience
8 март 2012
587
280
Скопје
изгледа ставаат некоја заштита, додека сите страни работеа на http сега одат на https.
Во апликациите на андроид исто беше http error.
Ако и АТМ им работат на http, колективно нека се убијат. Не работеа и тие.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
45.604
Мислења
945.616
Членови
34.089
Огласи
1.976
Најнов член
Di@
На врв Дно