• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Вирус на Iphone ?

Astro

Epic
20 јуни 2012
7,097
10,140
Astro's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 2600 + Deepcool Lucifer K2
Motherboard
Gigabyte B450 Aorus PRO
Storage
Western Digital 500GB NVME
PSU
EVA SuperNova 550w
RAM
2 x 8Gb Kingston HyperX DDR4-3200
Video card
Gigabyte GeForce 1060 6Gb G1 Gaming
Case
Corsair, не знам какво е.
Mouse
Dell Optical
Keyboard
Microsoft
Monitor
Dell P2417H
OS
Windows 10 Pro x64
Ова поише на пренк личи него на вирус
 

Pulse

Practice makes perfect
26 октомври 2014
1,290
1,367
127.0.0.1
petrov.mk
Ова поише на пренк личи него на вирус
абе и јас на ова помислив, но ме збуни што навидум на инстаграм е влезен во позадина, или се лажам?

пример, како би влегол на инста без да го изгаси попапот? :О
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

Picolo

Intern
25 март 2019
30
15
абе и јас на ова помислив, но ме збуни што навидум на инстаграм е влезен во позадина, или се лажам?

пример, како би влегол на инста без да го изгаси попапот? :О
Ова е на девојка ми телл од коа отворила инста и се појавил попуп
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,526
Мислења
822,619
Членови
28,051
Најнов член
Marko Janevski
На врв Дно