1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Virtualmin Postfix

Дискусија во форумот 'Веб Хостинг' започната од ViktorGrebenaroski, 14 Декември 2017.

Тагови:
 1. ViktorGrebenaroski

  ViktorGrebenaroski
  Intern

  14
  3
  29 Август 2016
  Машко
  Поздрав дечки. Дали е возможно некој да ми помогни да подесам правилно Postfix на Virtualmin(Webmin). Благодарам однапред.
   
 2. Whisky Vishera

  Whisky Vishera
  Гостин

Слични теми
 1. AlexDGreat
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  951
 2. VirusZ
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,355
 3. vlatkorun
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  840
 4. MLADEN
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  648
 5. Mao
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,583
Вчитување...

Сподели

Вчитување...