• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Virtual Pos (Се Плаќа)

Arsima

Intern
31 јануари 2015
12
2
Здраво Дечки,

Направив моја страна е-тргофија со опен карт софтвер.Поднесов барање до тутунска банка, ми го одобрија сајтот , ми испрати ја некои документи за инсталација на посот. Барам некој, дали знае како се инсталира , ке може да ми предложите кој знае да го среди.

Ви благодарам однапред.
 

goranski

Gaining Experience
20 март 2013
305
141
што си се згрешил бе друже... ја можам да ти помогнам ама пак ке ти кажам, грешка ти е потегов.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,127
Мислења
878,388
Членови
30,742
Најнов член
Foolish Mastermind
На врв Дно