1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ВИП станува А1?

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од Melisandre, 21 Август 2019.

 1. StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  3,945
  3,559
  5 Декември 2009
  Машко
  За 2 до 3 недели треба да им биде роденденот годинава мислам.

  Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
   
 2. SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,592
  4,501
  23 Јуни 2015
  Машко
  Можно е јас погрешно да сум слушнал.
   
 3. bxxxn

  bxxxn
  Practice makes perfect

  1,032
  1,154
  11 Март 2011
  Првата подобра понуда 555, беше почеток на септември 2012, наредните крајот на август или почеток на септември. Веројатно доколку има некоја понуда ќе излезе во наредните 2 недели.
   
 4. 123456

  123456
  Gaining Experience

  884
  453
  12 Април 2013
  Машко
 5. Melisandre

  Melisandre
  Gaining Experience

  83
  131
  6 Мај 2019
  Женско
  Нај одговара на Голема Богородица, онака празнично :D
   
  На Justice for All и krema им се допаѓа ова.
 6. krema

  krema
  Professor

  9,276
  9,008
  24 Јуни 2009
  Машко
  Ќе се крстеме и ќе молеме бога за атрактивна роденденска понуда. :D
   
  На Melisandre му/ѝ се допаѓа ова.
 7. ^^GoRiLLaZ^^

  ^^GoRiLLaZ^^
  Intern

  70
  16
  7 Април 2008
  Машко
  Проблемот е што за старите корисници од Cosmofon / ONE нема шанси да потпишат договор кој ќе биде над 500 / 600 денари.

  Пример ја, плаќам 600 денари, све неограничено со 5 GB интернет. И како да одам на поскапо???

  Во моментот најдобра опција ми е само Телекабел [500 ден ; неограничено кон сите ; 10GB интернет]
   
 8. goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  2,845
  2,431
  21 Јануари 2011
  Машко
  Невработен
  К . Р

  Па ако не ти е битно времето и чекаш 3G тогаш терај.
  Инаку што ќе правиш со 10GB интернет на телефон? Очи ќе ти испаднат...
   
  Изменето од модератор: 23 Август 2019
 9. ^^GoRiLLaZ^^

  ^^GoRiLLaZ^^
  Intern

  70
  16
  7 Април 2008
  Машко
  Аман бе другар, 8-10 mb/s не се доволни? Шо сакаш тоа ќе правиш со таа брзина преку мобилен.
   
 10. Pulse

  Pulse
  Practice makes perfect

  1,185
  1,218
  26 oктомври 2014
  Машко
  Full Stack Web Developer
  колку за информација, денес дознав од сигурни извори, ова како да сум го претчуствувал. за арно за убо, ова и е една од новините.
   
  Astraion, BlueBaron, Sukhoi и на уште 1 им се допаѓа ова.
 11. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  341
  244
  9 Февруари 2012
  Машко
  Овие ВИП или како и да се викаат сега, веќе сменија 10 имиња до сеа и пак се тапа, ни они незнаат како се викаат....
  Цените на телефоните им се како да купуваш тел со дијамантски дисплеј изработен од платина, нека затворат, немора да се ребрендираат....
   
  На Software и GGTT1 им се допаѓа ова.
 12. bxxxn

  bxxxn
  Practice makes perfect

  1,032
  1,154
  11 Март 2011
  И бидна денеска, но промената им е чиниш CTRL-F VIP со А1. Дури ни темплејтот на веб страната не им е сменет, за попусти се понадевавме, но муабетот е немам ситно за кусур земи мастика.
   
  На Melisandre и stormce им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...