1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Вип Јазик

Дискусија во форумот 'Додатоци' започната од Busav, 11 Септември 2009.

 1. Busav

  Busav
  Intern

  595
  21
  10 ноември 2008
  Незнаев кај да ја отворам темава и затоа тука ја ставив ако не е на соодветно место нека се премести:p
  Епа вака... кога влегувам во контакт центарот на вип таа тетката ми збори на албански и ништо не ја разбирам:p е сега дали може некој да ми помогне да ми каже како да го сменам јазикот, неможам ни тарифа да си снеман ни ништо :)
   
 2. Busav

  Busav
  Intern

  595
  21
  10 ноември 2008
 3. neW1

  neW1
  Gaining Experience

  676
  144
  10 Мај 2007
  Јави се во контакт центарот и прекинете да отварате теми за глупости.
   
 4. iivviiccaa

  iivviiccaa
  Intern

  303
  11
  21 ноември 2008
  Busav here :p
  Зашто глупави:O
  Пробав им пишам маил на вип и чекам веќе 3 дена да ми вратат:ua:
  А кога се јавив во контакт центарот ми викаат идете во главното вип таму ке го средат...
   
 5. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,993
  503
  14 Април 2007
  Машко
  јави се на контакт центар 1234 кд почне да ти збори притисни "3" после па ке почне да ти збори притисни "1"
  и ке ти биде на македонски
   
 6. iivviiccaa

  iivviiccaa
  Intern

  303
  11
  21 ноември 2008
  кога ке го стиснам тоа вика пер моделе тарифоре о шиптаре :D
  тоа ќе да е за на постпејд јас сум на припејд :D
   
 7. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,993
  503
  14 Април 2007
  Машко
  епа немам некое припејд бројче покрај мене сега
   
 8. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Јави се на 1234 и притисни *.
  Ќе те редиректира на оператор, кажи таму.
  Инаку на PrePaid нема менување јазик, се сетира со 1то јавување.
   
Слични теми
 1. DARK3R
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  5,621
 2. dimitars
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,107
 3. martin_gj
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,463
 4. alekcackko
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  4,618
 5. ivanzila
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,906
Вчитување...

Сподели

Вчитување...