1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Vip Communicator za iphone??

Дискусија во форумот 'VoIP' започната од stole, 23 Декември 2014.

 1. stole

  stole
  Intern

  13
  0
  15 Мај 2009
  Zdravo

  Sakam da prasham dali ima/odnosno postoi Vip communicator za iphone isto kako SipDroid za Android i ako nekoj znae da mi kaze ime na aplikacija i podesuvanje.

  Fala unapred

  i sorry za Latinica.
   
 2. SpiroC

  SpiroC
  Gaining Experience

  18
  76
  29 ноември 2013
  Машко
 3. tinodj

  tinodj
  Gaining Experience

  82
  60
  16 Јуни 2008
  користи некој? знае каков е квалитетот? дали има добра интеграција со контакти и со лог на повици?
   
  На Metuzalem му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. marv
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  8,430
 2. tinodj
  Одговори:
  118
  Прегледи:
  35,845
Вчитување...

Сподели

Вчитување...