• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Викенд без ДДВ

no_retreat

Gaining Experience
22 јануари 2011
275
456
Здраво, дали има некаква најава за викенд без ДДВ, ако не се лажам 2020 имавме ваков настан и оттогаш се нема случено.
Еве нека послужи ова како потсетник до УЈП, Админситрација или кој и да го хендла овој настан, супер евент беше ова и убаво би било да го имаме барем еднаш во годината.
 

stefan_mkd

Gaining Experience
18 март 2015
665
489
Здраво, дали има некаква најава за викенд без ДДВ, ако не се лажам 2020 имавме ваков настан и оттогаш се нема случено.
Еве нека послужи ова како потсетник до УЈП, Админситрација или кој и да го хендла овој настан, супер евент беше ова и убаво би било да го имаме барем еднаш во годината.
Тркни до Тетово :)
 

moongose

Unbeatable
19 јули 2013
3.462
4.166
 

zirkach

Gaining Experience
12 февруари 2015
456
364
Struga
www.facebook.com
zirkach's setup  
Processor & Cooler
i3 2310m
Motherboard
DELL
Storage
Samsung EVO 850 120gb + Samsung QVO 870 1tb
RAM
6GB
Video card
intel hd3000
Audio
IDT 92HD87B1
Monitor
Hanns-G HQ191DP
OS
Windows 7 Home Premium x64
Кај што има најмалце ддв...:)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.261
Мислења
920.008
Членови
32.918
Огласи
1.067
Најнов член
darkokocev
На врв Дно