• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Видовити Милан

  • Ја почнал/а темата
  • #1

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Чоеков е луд. Паднав од стол смеејки се.

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=QyV6o8oWgV8[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=UlHkkoT-eR0[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=pzngzm_eu3A[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=Nxjz29s88-I[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=-BAk74ee6_o[/ame]
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Хехе, не е баш смешно,како им крадат пари на луѓето бе,ц,цц, ама тоа ти е некои веруваат во тоа.
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Не им краде пари, туку им објаснува дека не постои такво нешто како гледање во карти. Само што они се (малце вулгарно да се изразам) глупи и наседнуваат.

Инаку најомилена реченица од Милан ми е: "Није мандрак него фантом, значи лопов име лопова је фантом."
 

TheSpeedy

Intern
4 септември 2007
279
2
Какви бисери еј... син ми не е оженет , па нека пушти косу и нека слуша White SNake..:LOL::LOL::LOL:
 

ajvar

Intern
19 август 2008
297
6
хехе се додека постојат будали кои веруваат во вакви работи, ке има и се повеќе вакви милановци и некои други видови на гатачи
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
885
Ohrid
Малце е постаро ова.. И да.. И јас се чудам како луѓево му веруваат.. Што нема по светов....
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Milan Tarot e legenda i ne e od sega....
A covekot e mnogu inteligenten i pameten.....zasto kako inace bi mu dosle na nekoj takvi gluposti vo daden moment da kaze a lugjeto da mu veruvaat.
Inace ova e cisto zaebancija od negova strana a lugjeto se tie sto se mutavi(tie sto se javuvaat).
Vise koga gi gledate ovie klipcinja poglednete go i negovoto intervju vo koe toj objasnuva deka pred da pocne ova da go raboti ne mu se veruvalo deka tolku glup narod postoi na planetava. :D
 

c0mrade

Gaining Experience
11 септември 2008
132
88
Глуп народ силна држава :D:D btw можам само да кажам као додаток
ХААААААХААААААААХААААААААААААААААААААХАААААААААААААААААААААААААА
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Хехе, не е баш смешно,како им крадат пари на луѓето бе,ц,цц, ама тоа ти е некои веруваат во тоа.
Не им краде никој пари, човекот им ја чита судбината на тарот карти и им врши услуга на тие што ќе се јават по нивна воља..

Ова не е ништо поразлично од досегашните гледачи на тарот, кафе, соништа и слични работи, што егзистираат по телевизиите последниве години, разликата е во тоа што Милан си има свој сопствен стил :D

Respek for Milan :bravo: http://sasho.blog.com.mk/node/130018
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,529
Мислења
822,690
Членови
28,052
Најнов член
Ttifun
На врв Дно