• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Видете како се поднесуваат Бил Гејтс и Стив Чобс

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Kwy4R8DfOT4&feature=related"]http://www.youtube.com/watch?v=Kwy4R8DfOT4[/ame]

:LOL::LOL::LOL::LOL:
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,271
329
Лудаци бе бреее.. Се овие.

А едно прашање: Зошто сите програмери/компјутерџии носат наочари а?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,082
Мислења
838,102
Членови
29,002
Најнов член
DelankaOdKokonats
На врв Дно