• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Видете и кажете мислење...

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

mac-ufs

Intern
23 април 2008
611
19
oficijano da ja kazam stranata www.mojotsvet.net deka e gotova vaka na izgled :D ... ima interesni raboti,mnogu bagovi kako za pocetok no ke sreduvame so tek na vreme...

videte ja i kazete mislenje ... cisto HTML e dizajnot ... i PHP za login kontakt itn itn

hostot se prezema od eden mn interesen domain na drugarot so ja praime zaedno stranata...ke zabelezite i iskomentirate :D ...hehehe ... ne e moe delo :D
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Наслов на тема не е www.sajt.com, се знае што е наслов.

Ако ви треба соодветно мислење за изглед, дизајн, конкретен проблем или било што, ставете соодветен наслов.
Доста беше со спам теми кои завршија лошо во минатото..

Прочитај го правило број еден

1. Строго се забранува било каков вид на спамирање.
Македонски ИТ форум не е место каде што ќе биде толериран СПАМ-от. Бесплатното рекламирање на Вашата компанија, сајт, фирми или било што друго проценето од модераторите/админите како СПАМ ќе биде отстрането и ќе се смета дека вршите злоупотреба на форумот за очајно рекламирање. Внимавајте како и на кој начин го истакнувате Вашиот вебсајт, компанија и др. Секое истакнување на друг форум поврзан со ИКТ во потписите или во постовите, ќе се смета исто така како СПАМ.
Доволно е јасно и е важно исто колку и другите.
Можеби си поучен од минатите теми што беа со сличен наслов, епа колку за информација, нема повеќе толерирање, правилата се јасни и важат за сите.

Темава не е избришана за да послужи како пример.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,716
Мислења
849,274
Членови
29,441
Најнов член
Nikii
На врв Дно