• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Видео скрипт

  • Ја почнал/а темата
  • #1

jakijo

Intern
4 септември 2008
1
0
Здравейте,
от България съм , но езиците са ни подобни и вярвам , че ще се разберем :)
Някой може ли да ми даде скрипт за видео клипове като http://online-bg.info/menu/klipove ?
Изобщо сайтът готова система ли е или има някаква подобна в интернет ?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,998
Мислења
854,407
Членови
29,630
Најнов член
kiko1337x
На врв Дно