1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Видео: Научете како да бидете анонимни. :-)

Дискусија во форумот 'Приватност // Анонимност // SPAM' започната од D, 11 Февруари 2008.

 1. D

  D
  Администратор

  3,241
  1,658
  31 Март 2007
  [ame="http://www.youtube.com/watch?v=nYdqVyUhH7Q"]YouTube - Top Lista Nadrealista - Anonimnost (Anketa)[/ame]
   
 2. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,712
  214
  27 oктомври 2007
  Машко
  И ја желим да будем анониман, зовем се Туте Муте, мој матични је: 3012903453684 телефон: 080012345
   
 3. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  137
  10 ноември 2007
  Машко
  :LOL::LOL::LOL:
  Јако е видеото. :bravo:
   
 4. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,753
  289
  18 Мај 2007
  wow, i jas sakam da sum anonimen kako dechkive :LOL:
   

Сподели

Вчитување...