• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Видео: какo работи Интернет-от

D

Администратор
31 март 2007
3.522
2.946
www.iwmnetwork.com
Добро видео направено од TNG Media Lab

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Ve7_4ot-Dzs"]YouTube - Warriors of The .Net[/ame]
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.159
Мислења
891.808
Членови
31.500
Огласи
31
Најнов член
Stefanija99
На врв Дно