• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

video codec

  • Ја почнал/а темата
  • #1

mac-ufs

Intern
23 април 2008
611
19
daj prporacajte dobar video codec ... koristam nekoj si codec 8.2 ali znae da prai dosta problemi na nekoi formati da ne gi nabrojuvam temava e preporacajte kodek ali sto ste go koristele :D
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
K-lite definitivno....... imas i mega pak ama ne znam dali se ke ti treba...........a ustvari i taka pri instalacija mozes da biras sto ke instaliras a sto ne.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,548
Мислења
823,103
Членови
28,060
Најнов член
DamjanTaso
На врв Дно