• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Vico Teka v1.33

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stru4nak

Gaining Experience
16 април 2007
373
114
Stru4nak's setup  
Processor & Cooler
INTEL Core i7 7700K
Motherboard
Asus Strix Z270F
Storage
Crucial M4 128GB
PSU
CM 620W
RAM
DDR4 3200MHz G.Skill TridentZ 16GB
Video card
R9 290 Tri-X 4GB
Case
Cooler Master Enforcer
Monitor
Asus LED 24"
OS
Windows 10 Enterprice 64bit
Programa za vicovi momentalno 1285 vicovi citaj i uzivaj.
Link za download:
http://rapidshare.com/files/58884068/Vico_Teka_1.33.msi
Proverena od virusi i takvi cuda.
**************************************************************
VAZNO!!!! Za koristejne na programata potrebno e da imate instalirano NetFramework 2.0 koj mozete da go simnite od stranata na microsoft
http://www.microsoft.com/downloads/...CB-4362-4B0D-8EDD-AAB15C5E04F5&displaylang=en
Isto taka na vasiot operativen sistem treba da imate instalirano makedonska podrska.
[email protected]
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,543
Мислења
859,051
Членови
29,942
Најнов член
taurusmk
На врв Дно