1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Вибер маркетинг шема

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг' започната од coNNectMKD, 20 Март 2019.

 1. coNNectMKD

  coNNectMKD
  Gaining Experience

  264
  201
  13 Март 2017
  Машко
  Зошо веќе месец дена не ми одговорија од официјалната вибер бизнис платформа, дали некој има искуство со ова?

  Го тестирав, изглеа топ. За цени не пишува, пишано е и чекам одговор од нивна страна.

  Или пак можда некој знае друга опција?
   
 2. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,361
  3,053
  4 Септември 2008
  Тоа како што гледам не е официјално на Вибер него друга платформа што ги користи сервисите нивни.
   
 3. coNNectMKD

  coNNectMKD
  Gaining Experience

  264
  201
  13 Март 2017
  Машко
  Дада, али официјално e подржан од Вибер како сервис. Го тестирав и изгледа кул, добри опции има.
   
Слични теми
 1. daci92
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,357
 2. GNU_D
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  726
 3. Romanticen
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,056
 4. Нотка
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  836
 5. NatalijaNatka
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  930
Вчитување...

Сподели

Вчитување...