Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Ви посакуваме 1337 празници и сè само не DDoSадна 2023!

D

Администратор
31 март 2007
3.898
3.914
www.iwmnetwork.com
Од името на цела администрација: Ви посакуваме 1337 празници и сè само не #DDoSадна 2023!

2023-1080-1.jpg

Fun fact: Изминативе 2 недели, IT.mk пак е цел на DDoS напади. Овој пат нападите се целосно од македонски IP адреси.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.358
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно