1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Вести Посабајле :D

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од masterficx, 16 ноември 2009.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. masterficx

  masterficx
  Gaining Experience

  1,346
  346
  5 Јули 2009
  Zdravo na site moi prijatelcinja i NE-prijatelcinja, a za onie sto ne me znaat ili poznavaat, moeto ime e Filip i me fati dosada cim go pisuvam tekstov.Vraboten sum vo Dizajn Fantazija i kako clen na taa ekipa na vraboteni tamu redovno fantaziram.Tuka pisuva deka treba da siram poznanstva ama mene poise mi ide tresenjeto gluposti pa taka da ne se razocaruvajte ako ne se druzime cesto.Sto da vi kazam za mene, osven fantaziranje obozavam da vrzuvam i razvrzuvam muabeti, sakam da sijam nervi da otvaram pivski sisinja sekako za ponatamosna konsumacija. Isto taka imam dosta golemo iskustvo vo zamaranjeto na ostanatite clenovi na forumite se dodeka ne ja iscedam informacijata sto mi treba :D. Pred se se nadevam deka ke ima dobra zabava, druzenje i spodeluvanje na znaenje i iskustva ;)
   
  3 « број на членови на кои им се допаѓа ова.
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,388
  25,017
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  хаха интересно преставување...најдобро до сеа.Браво цар си:bravoska:
  Добредјоде во заедницава
   
 3. JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,300
  887
  3 Декември 2008
  Машко
  хаха ме насмеа од сабајле :bravoska:
  Aj добредојде на Македонскиот ИТ Форум
   
 4. medicinarce

  medicinarce
  Intern

  94
  27
  20 Јули 2008
  Машко
  шуруп мајстор
  аа...за претставувањево, секоја чест...иако не сум некој фактор на форумов, добредојде и од мене ! :bravo:
   
 5. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  75
  4 oктомври 2007
  Добредојде,се надевам ќе се дружиме :D
   
 6. ChemicalAngel

  ChemicalAngel
  Gaining Experience

  788
  205
  24 ноември 2008
 7. kimi makedonski

  kimi makedonski
  Intern

  440
  14
  19 Август 2009
 8. MusicFreak

  MusicFreak
  Gaining Experience

  909
  61
  18 Јуни 2009
 9. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  296
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Добредојде на Македонскиот ИТ Форум :)
   
 10. bobson

  bobson
  Gaining Experience

  786
  402
  29 Јануари 2009
 11. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,832
  820
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  Ми се допаѓа претставувањето :))

  Добредојде на форумов. Прочитај ги правилата, и уживај во него.

  Се читаме низ темиве. :)
   
 12. Remix

  Remix
  Intern

  40
  1
  15 ноември 2009
  И ја сум нов овде, затоа, ај добродојде :D
   
 13. loris

  loris
  Gaining Experience

  625
  53
  7 Мај 2007
  Машко
  Програмер
  Добредојдовте :D
   
 14. masterficx

  masterficx
  Gaining Experience

  1,346
  346
  5 Јули 2009
  тенкс за топлото добредојде, се надевам дека нема да ви го кревам притисокот :) и дека се ќе биде во најдобар ред
   
 15. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,712
  214
  27 oктомври 2007
  Машко
  welcome to the world of IT have a nice stay
   
 16. maximilian

  maximilian
  Gaining Experience

  1,064
  74
  26 Март 2008
  Прв пат давам +реп за првиот пост за представување :D

  Ама морав, стварно е јако :D

  Њелцоме, БТЊ :))
   
  1 person likes this.
 17. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...