1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Верски календар 2012

Дискусија во форумот 'Дизајн и графика' започната од nihil, 10 Декември 2011.

 1. nihil

  nihil
  Intern

  5
  0
  19 ноември 2010
  Има некој верски календар за 2012 во пдф или сличен формат?
   
 2. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
  Има тука календар со празници ако ти брка работа.
   
 3. nihil

  nihil
  Intern

  5
  0
  19 ноември 2010
  Барам нешто како ова. Најдов само на српски немаше македонски. Го имам во .cdr но не ми дозволи да го прикачам како таков. Извинете за лошиот слика.
   

  Прикачени датотеки:

Сподели

Вчитување...