1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Verbatim хард дискови

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од silent_demon, 15 Март 2011.

 1. silent_demon

  silent_demon
  Intern

  45
  2
  1 Јануари 2011
  Здраво луѓе.
  Сакам да прашам дали некој има купено verbatim екстерен хард диск и ако има како се покажал. Прашувам за оние модели што ги има во emi-media.

  Поздрав
   
Слични теми
 1. Zeuus
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,444
Вчитување...

Сподели

Вчитување...