1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Вентилатори 120мм

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од StefAngel, 27 ноември 2019.

Тагови:
 1. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,521
  999
  28 ноември 2015
  Машко
  Продавам нови вентилатори за куќиште 120мм.
  Отворени само за проверка. Плава боја.
  Цена 200 ден
   

  Прикачени датотеки:

  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 2. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,521
  999
  28 ноември 2015
  Машко
 3. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,521
  999
  28 ноември 2015
  Машко
 4. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,521
  999
  28 ноември 2015
  Машко
  Додадени и со мулти колор. Цена 250 денари.
   
 5. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,521
  999
  28 ноември 2015
  Машко
  Намалување за купување повеќе
  2 за 360
  3 за 550
   
 6. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,521
  999
  28 ноември 2015
  Машко
  Додавам и вентилатори за графичка карта MSI gaming 550 MKD
  Multicolor 250 MKD
   

  Прикачени датотеки:

Слични теми
 1. StalkeR
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  864
 2. gOJDO
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  4,814
 3. toshex
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  516
 4. toshex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  288
 5. cgfreak
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  713
Вчитување...

Сподели

Вчитување...