1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Вентилатор за на биро

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од zdravkovskii, 13 Јуни 2019.

 1. zdravkovskii

  zdravkovskii
  Gaining Experience

  283
  227
  14 Јануари 2011
  Видео/Анимација
  Препорака за тивок мал вентилатор за на биро, пожелно да го има во МК, ама можи и на алиекспрес да е
   
 2. krema

  krema
  Professor

  10,036
  9,658
  24 Јуни 2009
  Машко
  На пластичарска ќе најдеш.
   
Слични теми
 1. JunkieMKD
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,051
 2. WhiteDeath
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  6,476
 3. eX3v1l
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  6,532
 4. gokica
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  440
 5. WolverineMKD
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,014
Вчитување...

Сподели

Вчитување...