1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Вентилатор за испод лаптоп

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од username, 15 Август 2010.

 1. username

  username
  Gaining Experience

  526
  66
  4 Јули 2009
  Машко
  Дали кај нас можат да се најдат вакви вентилатори?

  Знам преку интернет има но дали има по нашиве фирми и по која цена се движат?

  Фала
   
 2. NetworX

  NetworX
  Intern

  959
  46
  3 Мај 2009
  Можеш да начекаш некои чкарт по 400-500ден. а тие по асалните се од 1200 па нагоре нормално cooler master и останати:baknezh:
   
 3. username

  username
  Gaining Experience

  526
  66
  4 Јули 2009
  Машко
  Абе кажи кои фирми нудат па ке видам ја каков ке земам
   
 4. Taurus

  Taurus
  Модератор

  2,345
  1,013
  13 oктомври 2007
  Машко
  UI Designer
 5. feit

  feit
  Intern

  684
  43
  12 Февруари 2009
  Сите фирми нудат такви вентилатори... Јас користам Cooler Master Notepal и сум многу задоволен. Е сега цената му е некаде 1200-1500.
   
 6. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Set.com.mk 1200 денара х марка, 1500 денара кулер Мастер
   
 7. nCounTr

  nCounTr
  Intern

  474
  41
  5 Мај 2009
  Јас пред некој ден си купив „килер“ мастер нотпал икс2 од сет за 1350 денари и сум презадоволен.
   
 8. NIKE

  NIKE
  Intern

  202
  8
  18 Јули 2010
  Според мене најдобар е CoolerMaster NotePal X2.Според мене ова е еден од подобрите изуми на CoolerMaster.Можеш да го најдеш во СЕТ компјутери.Цената му беше мегу 1200-1500 денари.Еве ти линк за подетални информации:

  http://it.com.mk/forum/showthread.php?t=14390&highlight=notepal
   
Слични теми
 1. flashgordon007
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,095
Вчитување...

Сподели

Вчитување...