• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ventilator za Cpu

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Salermo

Intern
13 септември 2017
29
3
Ventilator za Cpu Socket775 kade da najdam ama posaglam nekoj, mojot mnogu e bucen, sakam da go menuvam
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,719
Мислења
849,349
Членови
29,441
Најнов член
hristijand1
На врв Дно