1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Веб страницата на Сител со нов дизајн

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од AMD_fan, 13 Мај 2008.

 1. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
  Денес приметив дека веб страницата на Сител има нов дизајн. Подобра прегледност, повеќе нови информации, видео вести, актуелности а мислам дека сега понабрзо ја дополнуваат со нови информации. :bravo:
  Искрено се надевам дека на страницава ќе имаат помалку граматички грешки отколку што имаат на титловите на вестите. :))
   
 2. StarBuck

  StarBuck
  HC

  1,295
  48
  16 Февруари 2008
  QA
  Не е којзнае колку лошо на прв поглед ама може и многу подобро со МАЛКУ повеќе труд...
   
 3. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
  da be,i ja go zabelezav toa... i ne e loso
   
 4. sojic

  sojic
  Intern

  435
  23
  29 Април 2007
  Ооооо нееее, повторно глупото решение од nextsense.

  Поефтино и поквалитетно ќе беше да стават Joomla (доколку не прават сопствено решение).
   
 5. greenman

  greenman
  Intern

  211
  1
  9 ноември 2007
  Nekako izborot na boi ne mi se sviga.:ua:
   
 6. ^Predator

  ^Predator
  Intern

  293
  18
  12 Март 2008
  таа сивата боја ама ич не штима
   
 7. greenman

  greenman
  Intern

  211
  1
  9 ноември 2007
  :bravo::bravo::bravo:
   
 8. Sampion

  Sampion
  Баниран/a

  181
  1
  18 Февруари 2008
  Јас мислам дека старата била подобра од оваа на страната нема никакви Анимации се е статицно и тоа не е баш Тренд :ua:
   
 9. psybaron

  psybaron
  Intern

  745
  48
  10 Април 2007
  Dizajnerot malku da se razbiral od Color Schemes za web design, koga vece pocnal so monohromatski model,,bi ostanal tamu(so sinata boja)..ama izgleda povece mu se dopagjala sivata.
   
 10. hmmm

  hmmm
  Gaining Experience

  1,242
  81
  30 ноември 2007
  Pa i ne e loso...
   
 11. sonic

  sonic
  Intern

  529
  5
  13 ноември 2007
  Дизајнот е мрак :)) Многу ми е темен некако , не е по мој вкус како и да е ...
   
 12. _BurneR_

  _BurneR_
  Intern

  114
  3
  26 Април 2007
  истото сакав да го пишам а гледам си го пишал пред мене нема потреба да се плаќа по минимум 2000 евра за глупите решенија на nextsense или webarhitect ама ај нивен бизнис избор:ha:
   
 13. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  Dobar e dizajnot (ne dovolno, ama sepak...). Ama fontot e:lut2::lut2: Mnogu me nervira vakov font.
   
 14. leopard

  leopard
  Intern

  60
  5
  13 Март 2008
  Па сепак како и да е подобар е од стариот дизајн. Единствено боите не се добри наштимани... Другото во ред е спрема мене...
   
 15. maximilian

  maximilian
  Gaining Experience

  1,064
  74
  26 Март 2008
  И има премногу реклами за шпанските серии :ua:
   

Сподели

Вчитување...