• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Веб страницата на Педагошки Факултет

  • Ја почнал/а темата
  • #1

taranenik

Intern
12 јуни 2007
555
13
Веќе подолго време се обидувам, ама не сака. НИкако не функционира страницата на Педагошки Факултет во Скопје ``Универзитет Кирил и Методиј``. Па се прашувам да не е проблемот до мене? :lut2: Да не има некоја нова страна, или ако знаете некој од тиа Веб мастерите што ги одржуваат страните нешто да можат да сторат. А има и уште неколку страни на факултети кои не функционираат. Катстрофа. :lut2::lut2::lut2:
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Друже па дај линк,да видиме дали и кај нас не работат :ermm:
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,441
1,217
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Page load error.:(
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

taranenik

Intern
12 јуни 2007
555
13
Јас знам дека не работи, ама ајде едн час да не работи, макар и еден ден, ама ова е повеќе од 10 дена, јас незнам дали студентите воопшто го посетуваат овој сајт. Ејјј Педагошки!!!:ua::lut2:
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Znaci stranicive na nasive fakulteti(drzavni) se takva mizerija........
Sve e tolku glupo i nepregledno i bez dovolen broj na informacii.......:ua:
Moram da ja pofalam stranata na Stuloviot univerzitet.......koja e mnogu dobra.........funkcionalna:bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,675
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно