1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Ве молам за проценка на Sony w830s

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од stranger777, 17 Декември 2019.

 1. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  329
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
  Ве молам за проценка на Sony w830s одлично зачуван без мани...
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,173
  8,562
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
 3. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  329
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
  Нека иде на продажба за 3500ден.
   
 4. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  329
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
 5. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  329
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
  Со апаратот оди 8гб картичка,Lanyard и трипод мал, слики ке ставам нареден bump
   
 6. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  329
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
  Нова цена: 2800
  camera 1.jpg camera 2 .jpg camera4.jpg cameraa 3.jpg
  има неколку ситни гребки од страните, екранот е стакло
   
  Последна промена: 22 Декември 2019
  На dejan_str му/ѝ се допаѓа ова.
 7. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  329
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
 8. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  329
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
  2600
   
  На dejan_str му/ѝ се допаѓа ова.
 9. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  329
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
  2500 и последна цена...
   
 10. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  329
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
 11. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  329
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
 12. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  329
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
 13. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  329
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
 14. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  329
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
 15. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  329
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
 16. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  329
  113
  27 oктомври 2013
  Машко
 17. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  329
  113
  27 oктомври 2013
  Машко

Сподели

Вчитување...