1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

VB.NET - Фискална

Дискусија во форумот 'Visual Basic' започната од W1ndows, 29 Јули 2008.

 1. marv

  marv
  Practice makes perfect

  2,257
  1,545
  5 oктомври 2007
  Машко
  Neznam dali ima posebni fajlovi za PF700. Ama kaj mene rabotelo bas kako kaza. Online iskluciv PF500 i ustekav 700ka i se si funkcionirase i uste funkcionira ;)
   
 2. Roki73

  Roki73
  Intern

  15
  0
  22 Јануари 2015
  Машко
  Fala marv ( so malku pogolemo zadocnuvanje ), vo pravo si, raboti bez problem!
   
Слични теми
 1. GigaC
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,718
 2. D@re
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  3,781
 3. daceee90
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,762
 4. NERD.
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  6,634
 5. genki
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,577
Вчитување...

Сподели

Вчитување...