• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Vazno: Predlozi za ime za zabaven portal

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Master4e

Intern
11 мај 2007
242
9
Aj ako moze da razmislete da predlozete ime za zabaven portal. Davajte vasi predlozi.
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Пошто тргнало се на некои кулинарски специјалитети, продолжи ја традицијата и крсти го sarma.com.mk
Joke it is :)
на пример haha.com.mk
Инаку zabavenportal.com е одлична идеја...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,044
Мислења
860,885
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно