1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Важно

Дискусија во форумот 'Конфигурации' започната од tomi, 28 Април 2012.

 1. tomi

  tomi
  Guru

  9,873
  9,114
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Постои само едно правило, сите теми поврзани со предлог за конфигурации и делови да ги пишувате овде, се надевам дека на сите ќе им биде во корист за полесно пребарување и на други членови кој веќе купиле компјутер или планираат да купат да прочитаат што повеќе мислења за деловите кој можат да се најдат на нашиот пазар. Кој сака може да постира конфиграции со цени за да им помогнеме на сите оние кој не се доволно упатени, Наскоро ќе има и официјални теми во овој под-форум со делови и цени кој се со добра цена од низок-среден и висок ранг. Со среќа склопување на нови конфигурации, Доколку ви биде потребна било каква помош контактираје некој од Модераторите.
   
  На kamikaza333 и caki им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Стап
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,490
 2. INTEL-fan
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,382
 3. darkoptr
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,208
Вчитување...

Сподели

Вчитување...