• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ваучери за оваа година

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #26

milevskiz

Intern
9 април 2007
214
5
Ваѕчери ќе добијат оние сега што се запишаа 1година на факс... значи по 4 години :) (мое мислење....)
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Моја прогноза е дека нема да има ваучери годинава... Ако сака некој да се кладиме :)
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
банзаи на милку
и такој сам дужан едну голему милку

не стварно нема ништо од ваучери
ако не се пишманат и да ни дадат
 

dulemk

Gaining Experience
11 јануари 2008
1,049
53
Јас колку што знам нема ваучери да има воопшто.

Значи нека почекаат пред избори да не има.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,381
Членови
29,741
Најнов член
Bitpb
На врв Дно