• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Вашиот ИТ форум е најдобар!!!

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1.333
68
Имам една гооооооооолема пофалба за вас бидејќи вашиот ИТ форум е најдобар во ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА а можеби и на БАЛКАНОТ!!! Велам на БАЛКАНОТ бидејќи другите форуми низ цел балкан не се ни преведни на јазикот во зависност од која држава се и дури ни дизајнот не е сменет од оној што го дава софтверот за форумот кој се користи! Но за вашиот нема зборови!!! Вашиот, по втор пат повторувам, е најдобар!!!
Сум читал многу увредливи постови за вашиот форум кои што се без врска напишани за џабе како на пример постовите на корисникот @ivvan!!! Тоа се' е безвредно бидејќи едноставно сте најдобри!!!
Гооооолем поздрав до АМНИНИСТРАТОРИТЕ и МОДЕРАТОРИТЕ на овај форум!!!
:bravo::bravo::bravo:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
@stefan_sonce

Благодариме за пофалбата. Се трудиме да бидеме најдобри. Со поддршката и придонесот на сите членови ќе бидеме уште подобри во иднина.:nazdravje:
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5.748
288
Фала за пофалбите Стефан, ќе се трудеме и понатаму да даваме квалитетни услуги
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2.514
90
@stefan_sonce

Благодариме за пофалбата. Се трудиме да бидеме најдобри. Со поддршката и придонесот на сите членови ќе бидеме уште подобри во иднина.:nazdravje:

Фала за пофалбите Стефан, ќе се трудеме и понатаму да даваме квалитетни услуги

Me too :D
 

Vavo

Intern
20 октомври 2007
273
17
Skopje
Форумов преведен на македонски а сите англиски пишувате хехе. Што знам зошто останав овде. Има, сум или бил член на странски сајтови од оваа област кои нудат супер можности..можеби затоа што ме интересира како стојат работиве кај нас читкам/пишувам.

Само продолжете.... треба ли нова сметка за да пристапам на тие локации од сајтот што се надвор од форумов? Не ми работеше, бараше да се логирам прво
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
Форумов преведен на македонски а сите англиски пишувате хехе. Што знам зошто останав овде. Има, сум или бил член на странски сајтови од оваа област кои нудат супер можности..можеби затоа што ме интересира како стојат работиве кај нас читкам/пишувам.

Па нели, ние треба да направиме да биде интересно, неможе само од себе :D

Само продолжете.... треба ли нова сметка за да пристапам на тие локации од сајтот што се надвор од форумов? Не ми работеше, бараше да се логирам прво

Не ти треба нов account, ако имаш проблеми избриши cookies и логирај се одново, би требало да имаш пристап и на порталот... Ако те зеза пробај со и без www (vo still http://www.it.com.mk и http://it.com.mk (има разлика))
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
Мене ми е супер форумов..
Само што, како што спомна со тоа "можеби е еден од најдобрите на балканот" укажува на тоа дека за жал нема добра конкуренција. А без добра конкуренција неможе премногу брзо да се напредува, или напредокот е скоро невидлив бидејќи посетителите немаат со што да споредат..

Мислам дека сепак работите почнаа да се менуваат на подобро :)
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3.007
531
www.ibiz.mk
Велам на БАЛКАНОТ бидејќи другите форуми низ цел балкан не се ни преведни на јазикот во зависност од која држава се и дури ни дизајнот не е сменет од оној што го дава софтверот за форумот кој се користи!

aj kazi mi koi balkanski IT forumi znaes da ovoj e dobar no ne go preuvelicuvaj do tolku

hrvatska ima nekolku mnogu podobri:bravo:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1.276
328
Абе најзакон е форумов жити се

едноставно кажано..
THE BEST IN THE WORLD :D
и се сложувам со постот на Андријески.,,. нема со што да се спореди форумов..,, мислам нема конкуреција..,

само така продолжете ..,. :)):))
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
42.971
Мислења
890.087
Членови
31.719
Огласи
214
Најнов член
Cicoblageeeeee
На врв Дно