• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Вашиот iPod ви збори!

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5.108
296
www.gorjan.info
ipod_n11.jpg

Овој турторијал важи за 4та генерација Ајподови :)P) Нано верзија.
http://cnettv.cnet.com/9742-1_53-50003897.html
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42.984
Мислења
890.300
Членови
31.719
Огласи
223
Најнов член
Cicoblageeeeee
На врв Дно