• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ваши Photoshop креации

  • Ја почнал/а темата
  • #1

zenderski

Intern
7 мај 2007
11
0
mislam deka ima dosta korisnici ovde sto se zanimavaat so photoshop pa dokolku sakaat moze da gi objavaat svoite kreacii ovde :D

ajde da vidime kolku ste kreativni :D
 

Electron

Баниран/a
23 април 2007
53
0
Еве нешто и од мене, не дека е нешто посебно но барем су мсе потрудил, па кажете некое мислење...

Ete ove dvete se moite prvo obidi da naram nesto so photoshop 

Anarchy

Intern
17 јуни 2007
20
0
www.warez.bloger.com.mk
Еве оваа мојата најомилена и најуба :pPP ме мрзеше повторно да ја уплоадирам без текстот што го има пишано на неа.

 

Anarchy

Intern
17 јуни 2007
20
0
www.warez.bloger.com.mk
фала фала, го имам и женското направено од цртаниот филм што е , ќе ви го поситрам покасно

еве сеа уште една моја креација

поточно ова ми служи за потпис , али не ми е поставено...

 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Добри се, но може и подобро нели?...
Мора да обратите поголемо внимание на финиширањето...
Пред се треба да е убаво за очи :) оти никој нема да го разгледува до детал...
 

Inner

Intern
14 август 2007
8
0
Tuka samo dve :((


Shot at 2007-07-09

Shot at 2007-07-09

дигитал мартин, посебно ми се допаѓаат тие со пеперутките, цвекињата и битцх , е нешто такво сакам да научам, вецторал графицс како се викаат? дали знаеш некој туториал за почетници да ми препорачиш(баш за вакви нешта)?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,722
Мислења
856,070
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно