Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Ваши in-game фотографии

G4M3R

Practice makes perfect
26 јуни 2012
986
1.268
Скоро при крај со The Talos Principle 2. Прекрасни сцени... Секое ниво е со различна природа, ептен се надмашиле Кротим.
fTRnvzC.png

POoa2Kl.jpg

jhhDoBB.jpg

SkHhBNt.jpg

oV4x9qc.jpg

oVXlALk.jpg

4wnGoO2.jpg

klN9r4Y.jpg

BbiheU9.jpg

bYxXxBL.jpg

5H2dI80.jpg

gjHmEfI.png
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.778
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно