• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Ваши апликации

Статус
Затворена за нови мислења.

dimitars

Gaining Experience
8 мај 2007
1.687
341
Доколку имате ваши апликации, поставете ги овде.
Доколку сте во можност оставете го и кодот, со што ќе помогнете при едуцирање на почетниците.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.298
Мислења
892.134
Членови
31.476
Огласи
18
Најнов член
catsap123
На врв Дно